OK
Untitled Document

درباره ما:

شرکت نیکان اکسیر آزما (نکسا) به عنوان آزمایشگاه دارای گواهی تایید صلاحیت از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ايران در حوزه كنترل كيفيت در صنایع شیمیایی (رنگ هاي ساختماني، صنعتي، خودرويي) و تعیین عیار فلزات گرانبها (طلا و نقره) فعالیت می نماید. همچنین، برگزاری کلاس های آموزشی، مشاوره در خصوص استقرار سیستم های کنترل کیفیت رنگ در واحدهای تولیدی، و انجام پروژه های تحقیقاتی از دیگر خدمات این شرکت می باشد.

این شرکت با تکیه بر دانش فنی و بهره گیری از نیروی انسانی آموزش دیده، استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، سعی در ارتقاء سطح کیفی و تسریع در ارائه خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی منطبق بر الزامات استاندارد های بین المللی، ملی و کارخانه ای در راستای رضایتمندی واعتماد مشتریان خود دارد. پایبندی بر اصول مدیریت کیفیت سرلوحه فعالیت های این شرکت می باشد.

شایان ذکر است، از مهمترین ارزش های بنیادی در این آزمایشگاه افزایش دقت و صحت در نتایج آزمون ها با تکیه بر استانداردهای مصوب و نیز تامین نیازهای مشتریان می باشد. بر این اساس، آزمایشگاه نیکان اکسیر آزما با استفاده از آخرین تست متدها و استفاده از تجهیزات پیشرفته، در کنار نیروی متشکل از متخصصین مجرب سعی در خدمت رسانی شاسیته به مشتریان خود دارد.

تازه ها

اخبار جدید دنیای علم و فن آوری را در اینجا دنبال کنید !